Menu

Kontakt

ASEK, s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno

telefon: +420 545 175 873
mobil: +421 905 250 135
e-mail: asek@asek.cz

Automatizace a dálkové ovládání

 

Použití GSM telefonů a jiných bezdrátových ovladačů je velice široké a každý by kolem sebe našel využití těchto technologií. Naše společnost poskytuje kompletní řešení v oblasti automatizace a dálkového ovládání. Komunikátory GSM umožňují dálkově, SMSkou nebo prozvoněním, případně zavoláním ovládat a řídít další technologie. Mohou ale také svému majiteli nebo správci hlásit stav jiných procesů ze vzdálené lokality na GSM telefon.

 

Některé aplikace:

Ovládání parkoviště

 

GSM komunikátor slouží pro dálkové ovládání např. závory nebo branky pro vjezd na parkoviště, kde systém dovolí vjezd pouze „vašim“ vozidlům, nebo jen omezenému počtu vozidel, tzn. že pokud je parkoviště plné, další auto vpustí až po odjezdu některého ze zaparkovaných.

 

 

 

 

 

 

 

Ovládání topení na chatě

Pokud chcete aby teplota na chatě v chladném období byla příjemná hned při vašem příjezdu, není nic jednoduššího, než topení spustit nějakou dobu před vašim příjezdem. Použitím GSM komunikátoru můžete SMSkou zapnout ale i vypnout na dálku jakýkoliv přístroj nebo technologii, kdy budete chtít. A pokud ke komunikátoru připojíme bezpečnostní čidlo, může se komunikátor chovat jako jednoduchý alarm a poslat na váš mobilní telefon informaci o nezvaném návstěníkovi. Samozřejmě může GSM komunikátor hlásit i jakékoliv další události ze vzdálené lokality, jako zvýšenou spodní vodu ve sklepě apod..